Bavy a omítky

BARVY INTERIÉROVÉ A FASÁDNÍ 

 

Nabízíme zákazníkům široký sortiment fasádních a interiérových barev a omítek.

V současné době se setkáváme s obrovskou poptávkou po barevných odstínech jak interiérových, tak fasádních barev a barevných omítek. Tento stav je logickou reakcí na doby nedávno minulé, kdy vnitřní barvy byly bílé a fasády šedivé.

Přijďte si k nám podle vzorníku vybrat fasádní a interiérové barvy a omítky přesně podle svých představ. Jsme schopni nabídnout téměř jakýkoliv barevný odstín barev, mícháme barevné omítky. Menší množství Vám namícháme na počkání a u větších zakázek je ve většině případů dodací lhůta maximálně do 24 hodin.

Prodáváme barvy a omítky ze sortimentu dodavatele DÜFA, dodavatele kvalitních barev německé výroby s dlouholetou tradicí. Tónování barev a omítek je prováděno na zařízení dodaném a podporovaném tímto výrobcem.

Color studio:                http://meffert.cs3.cz/www/

 

NÁTĚRY OSTATNÍCH PLOCH, POMŮCKY

 

Nabízíme zákazníkům velký a dále rozšiřovaný  sortiment barev a laků.

V prodejních stojanech naleznete mnoho druhů nátěrových hmot a barevných sprejů. Nabízíme Vám nátěry interiérů i exteriérů od značky Primalex, Het, Düfa, Kittfort a další. Dále kvalitní lazury a nátěry dřeva od renomovaného německého výrobce Düfa. Vodou ředitelné a syntetické nátěry kovů, dřeva a betonu od výrobců Detecha, Austis a Balakryl. V neposlední řadě si u nás vyberete kvalitní štětce, válečky a doplňky pro aplikaci všech nátěrů včetně ředidel a rozpouštědel.

 

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
BUŠUDO Husova 804, 259 01 Votice Votice + 420 317 814 598 prodejna@busudo.cz

IČ: 61676349, DIČ: CZ61676349

datová schránka: 9vqs8gb

Spis. značka: C38813 vedena u Městského soudu v Praze